Zarząd

Mirosław Strózik - Prezes Zarządu


Dr nauk chemicznych z dyscypliny Chemia. Wieloletnie doświadczenie w pracy badawczej i dydaktycznej (Katedra Chemii Analitycznej Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH). Wieloletnie doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym, w tym na stanowisku Kierownika Kontroli Jakości w Pliva Kraków i US Pharmacia. Praktyczna znajomość  środowiska GMP i organizacji światowego przemysłu farmaceutycznego, zdobyta na bazie kilkudziesięciu przeprowadzonych auditów jakości u wytwórców substancji czynnych i produktów leczniczych z obszaru UE, USA oraz Indii.

Krzysztof Woyna-Orlewicz - Członek Zarządu


Dr n. farmaceutycznych. Wieloletnie doświadczenie w pracy badawczo-rozwojowej z zakresu opracowania technologii produkcji leków RX, OTC oraz suplementów diety, nabyte w Plivie Kraków, w tym na stanowisku Kierownika Zespołu ds. Formulacji. Jakość opracowań spełniała wymagania rynków Unii Europejskiej i USA, co zostało potwierdzone przez agencje MHRA i FDA. Pracownik Katedry Technologii Postaci Leku i Biofarmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi badania z zakresu realizacji wytycznych PAT i QbD w praktyce.

Jarosław Mizera - Członek Zarządu


Ekonomista, od 1994 roku związany z rynkiem kapitałowym. Pracował min. w Inwestycyjnym Domu maklerskim Kredyt Banku S.A., KBC Securities Oddział w Polsce, Domu Maklerskim AmerBrokers S.A., Polskim Domu Maklerskim S.A. Zajmował się głownie organizacja i przeprowadzaniem procesów IPO i SPO, emisji obligacji i certyfikatów inwestycyjnych oraz doradztwem przy przejęciach i połączeniach spółek. Nadzorował procesy emisji kilkudziesieciu podmiotów min. Wojas S.A., Budimex S.A. ZO Bytom S.A. Członek rad nadzorczych spółek publicznych.