F1 Pharma w pigułce na portalu Biotechnologia.pl

W dniu 26 czerwca na portalu Biotechnologia.pl ukazał się wywiad z Prezesem F1 Pharma.

W wywiadzie zatytułowanym „Rozproszony potencjał zamieniony w komercyjny sukces” Prezes F1 Pharma, dr Mirosław Strózik opowiada m.in. o genezie spółki, bieżącej ofercie i strategii działania, a także planach na przyszłość i przewagach konkurencyjnych firmy.

Biotechnologia.pl: Teraz mamy czerwiec 2013, czyli już trochę czasu minęło od założenia firmy. Jak by Pan podsumował te pierwsze lata działalności?

Mirosław Strózik: Tak naprawdę było to nowe doświadczenie dla naszej grupy. Wiadomo, że każdy z nas ma doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, nawet kilkunastoletnie, natomiast przełożenie tego na swój prywatny biznes i utrzymanie go jest zupełnie czymś innym. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że firma poradziła sobie w tym początkowym trudnym okresie, a obecnie jest rozpoznawalna w branży farmaceutycznej. Mamy stałych kontrahentów, mamy stałe zlecenia, nieustannie poszukujemy nowych projektów i wyzwań. Staramy się rozwijać, żeby nadążyć za zmianami i trendami rynku oraz technologii. Sądzę, że na tę chwilę wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Całość wywiadu dostępna jest tutaj.